ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT NA REALIZACJĘ KAMPANII INFORMACYJNO-PROMOCYJNEJ

18.04.2019

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT NA REALIZACJĘ KAMPANII INFORMACYJNO-PROMOCYJNEJ "EUROPA PEŁNA SMAKÓW - TRADYCJA I JAKOŚĆ"

 

Konsorcjum w składzie: Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej Polskiej – Lider, Krajowy Związek Grup Producentów Owoców I Warzyw - Spółdzielnia Osób Prawnych – Konsorcjant, zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu przetargowym mającym za zadanie wyłonić podmiot, który zrealizuje w/w kampanię informacyjno-promocyjną.

 

Ofertę należy składać na adres:

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP

ul. Miodowa 14,

00-246 Warszawa

Ostateczny termin składania ofert upływa w dniu 24 maja 2019 r., o godzinie 14.00

Specyfikacja istotnych warunków zamówienia znajduje się na stronie internetowej Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP oraz Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw

W przypadku pytań należy kontaktować się ze Stowarzyszeniem Rzeźników i Wędliniarzy RP – Liderem Konsorcjum, pod adresem e-mail: biuro.srwrp@gmail.com

 

Niniejsze zaproszenie opublikowano w dniu 18.04.2019 r.

AKTUALIZACJA

Informujemy, że Załącznik nr 1 do SIWZ został skorygowany o następujące treści:

Cel ogólny

Zwiększenie konkurencyjności i spożycia unijnych produktów: świeże, schłodzone lub mrożone mięso i jego przetwory, w tym świeża, schłodzona lub mrożona wołowina (m.in. karkówka, polędwica), wieprzowiny (m.in. karkówka, schab, polędwiczka, łopatka wieprzowa, szynka, golonka) oraz przetworów mięsnych, a także drobiu wysokiej jakości, pochodzących z Unii Europejskiej oraz świeże, przetworzone owoce i warzywa w tym jabłko, owoce z rodzaju Vaccinium, borówka amerykańska, na rynkach docelowych.

oraz 

Cele szczegółowe

Wskaźniki grup TG2 i TG3 traktuje się oddzielnie z grupą TG1 ponieważ ich zadaniem jest poszerzanie oddziaływania kampanii poprzez kreowanie opinii grupy TG1, sposób oddziaływania tych grup nie przekłada się bezpośrednio na wzrost lub spadek konsumpcji w przeciwieństwie do pozostałej grupy. Uwzględniając powyższe należy zmierzyć grupę TG1 innymi wskaźnikami.

SIWZ

Załącznik nr 1 do SIWZ

Załącznik nr 2,4,5 do SIWZ

Załącznik nr 3 do SIWZ

 

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.