STALGAST

STALGAST

Stalgast - Twój partner w biznesie

Od 1990 roku wspieramy biznesy gastronomiczne naszych klientów, bo ich powodzenie jest naszym sukcesem. Stanowimy zespół specjalistów w wielu dziedzinach – projektantów technologii gastronomicznych, profesjonalnych sprzedawców, którzy są także doradcami produktowymi, ekspertów kulinarnych, monterów i serwisantów. Mamy biznesowe podejście do gastronomii i rozumiemy potrzebę sukcesu, dlatego nie tylko doradzamy, ale też wspieramy, współpracujemy i przede wszystkim budujemy partnerskie relacje z naszymi klientami. Wskazujemy najlepsze rozwiązania, proponujemy najbardziej niezawodny sprzęt i dbamy o to, żeby zapewnić bezpieczeństwo klientom od momentu pojawienia się pomysłu na działalność do sukcesu w prowadzeniu gastronomii. Gastronomia to nasza pasja. We współpracy z najlepszymi specjalistami produkujemy urządzenia gastronomiczne oraz dobieramy produkty renomowanych producentów światowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej oraz wiedzę, którą chętnie się dzielimy. A wszystko to po to, żeby móc Państwu zaoferować wsparcie oparte na kompleksowej współpracy. Od 30 lat działamy jako firma rodzinna. Doskonale porozumiewamy się z naszymi partnerami z całego świata. Zarządzamy procesem produkcji, usprawniając organizację pracy i motywując współpracowników. Wiemy, jak utrzymać pozycję lidera, którą Stalgast od lat zajmuje na polskim rynku gastronomicznym i dbamy o to, żeby firma plasowała się w europejskiej czołówce.

Polska produkcja - nowoczesna Fabryka Urządzeń Gastronomicznych w Radomiu

Od 2008 roku produkujemy w Radomiu meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej 24h i na zamówienie. Dodatkowo jesteśmy także producentem zmywarek gastronomicznych, ciągów grzewczych, ciągów wydawczych oraz drobnego sprzętu nastawnego.

Jako jedyni w kraju produkujemy akcesoria gastronomiczne z tworzyw sztucznych, miedzy innymi kosze do zmywarek i deski gastronomiczne. Sukcesywnie rozwijamy ofertę o kolejne produkty z tej grupy. Jako lider rynkowy, wprowadziliśmy innowacyjne, proekologiczne rozwiązania w produkcji mebli ze stali nierdzewnej, ten proces rozszerzamy sukcesywnie na inne produkowane urządzenia.

Posiadamy nowoczesne hale produkcyjne, wybudowane w 2020 roku. Nad rozwojem i jakością naszej oferty stale pracuje własny zespół konstruktorów oraz sprawnie działające centrum badawczo-rozwojowe.

Centrum Logistyczne w Radomiu. Nowoczesne magazyny - ponad 16 500 m2

W 2018 roku uruchomiliśmy najnowocześniejsze w branży Centrum Logistyczne w Radomiu, w którym z wykorzystaniem najnowszych procesów i technologii organizowana jest dystrybucja do odbiorców krajowych i zagranicznych.

 • 20 000 miejsc paletowych
 • Wysyłka towaru w dniu zamówienia
 • >7500 dostępnych produktów
 • Stalgast sp. z o.o.
 • Plac Konesera 9

  Budynek O

  03-736 Warszawa

   

  e-mail: stalgast@stalgast.com

  Infolinia: 801 40 50 63

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.