Dobre Smaki Wieprzowiny

11.08.2017

Zbliża się  termin smakowitego wydarzenia łączącego  degustację z edukacją. Stowarzyszenie „Polska Ekologia” zaprasza na ucztę dla podniebienia, smakowite zapachy i pokazy przyrządzania ekologicznego mięsa.

Edukacja żywieniowa od kilkunastu lat należy do czołowych zadań naszej organizacji. Szczególnym zaś priorytetem jest przekazywanie wiedzy młodemu pokoleniu. Tym razem będziemy prezentować „DOBRE SMAKI WIEPRZOWINY”. Każdy, kto chce spróbować  mięsa wieprzowego i jego przetworów w jakości BIO jak również umożliwić to dzieciom podczas konkursów  i warsztatów dla najmłodszych, powinien zjawić się na Rynku Krosna w dniach 18 – 20 sierpnia w godz. 10-18.

Życząc smacznego, Zarząd Stowarzyszenia zaprasza na „DOBRE SMAKI WIEPRZOWINY” – projekt finansowany z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego.

 

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.