Działania informacyjno-promocyjne dot. zawodu rzeźnika

19.07.2017

Działania informacyjno-promocyjne dot. zawodu rzeźnika” to tytuł projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP, którego celem jest promocja zanikającego zawodu i zachęcenie młodzieży do kształcenia się w zawodzie rzeźnika. W ramach projektu powstanie film informacyjno- promocyjny, spot telewizyjny oraz foldery. Zarówno film informacyjno- promocyjny na płytach DVD, jak i foldery będą rozdystrybuowane do 4 000 szkół podstawowych w całym kraju, zaś spot telewizyjny będzie można obejrzeć w jednej z telewizji ogólnopolskiej. Istotne jest to, by zaprezentować, zainteresować i przybliżyć wiedzę o zawodzie rzeźnika uczniom szkół podstawowych. Spot telewizyjny, który pojawi się w telewizji ogólnopolskiej będzie miał z kolei na celu ocieplenie negatywnie odbieranego w społeczeństwie wizerunku i zawodu rzeźnika

Konkurs dotyczy przedstawienia najciekawszej koncepcji na promocję zawodu rzeźnika i jej realizację w materiale filmowym, spocie, oraz folderze promocyjnym, a także emisję w telewizji.

Do 10 sierpnia  informacja o konkursie pojawi się na portalu ogłoszeniowym ARiMR-u, oraz na stronie www.srw.org.pl . W konkursie wziąć mogą firmy zajmujące się produkcją filmową, ogólnopolskie stacje telewizyjne oraz firmy poligraficzne.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 i realizowana jest w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,

Plan Operacyjny na lata 2016-2017. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Szczegółowe informacje dotyczące KSOW oraz możliwości zarejestrowania się jako Partner
KSOW znaleźć można na portalu internetowym www.ksow.pl

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.