Jak przedłużyć termin ważność wędlin i mięsa oraz uzyskać na to dofinansowanie?

28.04.2017

W czwartek Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP odwiedzili głodni wiedzy przedstawiciele branży mięsnej z całego kraju.

W seminarium, którego moderatorem był profesor Andrzej Pisula wzięło udział ponad 20 osób.  Wszyscy z uwagą najpierw słuchali a później zadawali pytania doktor Marcie Chmiel, specjalistce ds. inteligentnych opakowań. Innowacyjne opakowania to przyszłość branży mięsnej.

Popularność zdobyły już w Stanach Zjednoczonych, w Europie staną się powszechne prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku lat. Kolejnym prelegentem, który pojawił się na mównicy, był doktor Jacek Kucharski, który z ogromną erudycją opowiadał o barierach eksportowych różnych gatunków mięsa.   Po nim nastąpiła krótka przerwa a na mównicy pojawiły się przedstawicielki firmy Bogucki Folie. Monika Sadoch i Paulina Barry nawiązując do wystąpienia doktor Chmiel opowiedziały o ogromnej roli opakowań w przemyśle.  Z kolei na pytania, w jaki sposób pozyskać środki na innowacyjne opakowania odpowiadał pan Robert Subramanian z firmy NowAct, zajmującej się dofinansowaniami dla przedsiębiorstw.
Po seminarium wszyscy zgodnie przyznali, takich spotkań powinno być jak najwięcej.
 
Przygotował: Tomasz Parzybut

 

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.