Jednolity tekst SIWZ oraz załączników do niego dotyczących postępowania przetargowego na opracowanie kreacji wizerunkowej oraz wdrożenie i realizację trzyletniej kampanii informacyjno-promocyjnej TASTE EUROPE

28.08.2023

Konsorcjum w składzie: 

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej Polskiej – Lider, 

Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw - Spółdzielnia Osób Prawnych – Konsorcjant

przedstawia jednolity tekst Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia oraz załączników do niego, dotyczących postępowania przetargowego na na opracowanie kreacji wizerunkowej oraz wdrożenie i realizację trzyletniej kampanii informacyjno-promocyjnej TASTE EUROPE !.

Jednolity tekst Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia oraz jego załączników uwzględnia zmiany z dnia 16.08.2023 (zmiany w załączniku nr 1 do SIWZ - błędy pisarskie) i 25 08.2023 (zmiana w załączniku nr 1 - organizacja targów w drugim roku programu w Singapurze - z targów World Food Fair na FHA Food&Beverage)

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia

Załącznik nr 1 do SIWZ

Załączniki nr 2,4,5 do SIWZ

 Załącznik nr 3 do SIWZ

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.