Kampania promocyjna SRW na targach FOODEX

13.03.2023

Program "Europa pełna smaków - tradycja i jakość", realizowany przez polskie Konsorcjum: Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP oraz Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw powoli dobiega końca. Jednym z ostatnich wystąpień był udział w Targach FOODEX Japan w dniach 3-10 marca. Ten program promocyjny uznano za sukces.

Stoisko, którego częścią była niewielka restauracja, było oblegane przez odwiedzających. Goście uznali, że towarzyszące promocji hasło "Enjoy It's From Europe" niesie za sobą prawdę, którą potwierdza jakość i smak prezentowanych produktów, a także sposób przekazywania informacji o ich pochodzeniu, produkcji i dystrybuowaniu. Podobnego zdania byli uczestnicy nowatorskiej w formie konferencji prasowej, która była kolejnym sukcesem organizatorów, oraz spotkanie B2B w Ambasadzie Polskiej w Tokio. W spotkaniu w Ambasadzie w Tokio - na zaproszenie Konsorcjum - uczestniczyli także przedstawiciele polskich wystawców - Krajowej Rady Drobiarstwa Izby Gospodarczej i Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, którzy prezentowali na targach swoje programy promocyjne.

Realizatorzy kampanii zdecydowali się ponownie pojawić w Centrum Wystawienniczym Tokyo Big Sight już w kolejnym miesiącu. Promocja mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego oraz warzyw i owoców pod hasłem "Europa pełna smaków - tradycja i jakość" odbędzie się także podczas Targów FABEX w dniach 12-14 kwietnia br. Popularne w Japonii, krajowe targi FABEX będą doskonałą okazją do ponownego zaprezentowania mieszkańcom Tokio i japońskim przedsiębiorcom unikalnych walorów polskich produktów mięsnych, warzywnych i owocowych.

Dodajmy, że wyśmienite dania serwowali na targach, a także na konferencjach najlepsi mistrzowie kuchni polskiej, którzy z satysfakcją przyjmowali gratulacje od degustujących mięsno-warzywno-owocowe potrawy.

Zdjęcia doskonale oddają zainteresowanie unijną kampanią realizowaną przez Konsorcjum. Na potargowych wydarzeniach opisali przedstawiciele mediów i biznesmeni.

tekst: BS

Fot. Piotr Ziemann

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.