Kongres Mięsny & Roślinne Alternatywy 2023

01.02.2023

Kongres Mięsny & Roślinne Alternatywy 2023 to najważniejsza konferencja i targi B2B integrujące branżę mięsną oraz producentów zamienników roślinnych. Tegoroczna edycja odbędzie się już 2 marca w hotelu Airport Okęcie w Warszawie i koncentrować się będzie wokół wyzwań, z jakimi musi zmierzyć się branża mięsna, oraz perspektyw dynamicznie rozwijającej się branży producentów roślinnych alternatyw.

Jak wygrywać w czasach dynamicznych zmian, rosnącej inflacji i niepewności na rynku? Podczas VII edycji Kongresu Mięsnego, którego tegoroczna odsłona została wzbogacona o rynek roślinnych alternatyw, eksperci wskażą, jak firmy mięsne i producenci wyrobów roślinnych, mogą najskuteczniej dopasowywać swoje strategie do pojawiających się zagrożeń, ale także szans i możliwości rynkowych.

Program konferencji obejmuje cały dzień debat, prezentacji oraz wystąpień ekspertów z zakresu aktualnej i prognozowanej sytuacji rynkowej, handlu i dystrybucji, ekologii, energetyki, prawa czy strategii i inwestycji. Na uczestników wydarzenia czeka również specjalna strefa targów B2B, gdzie zaprezentowana zostanie szeroka gama topowych marek, produktów, nowości, innowacji oraz rynkowych debiutów. Wydarzenie zwieńczy oficjalna gala z rozdaniem prestiżowych nagród „Najlepsze Stoisko Mięsno-Wędliniarskie 2023”.

Kongres Mięsny & Roślinne Alternatywy to prestiżowe spotkanie biznesowe, które umożliwia zdobycie najnowszej wiedzy na temat rynku mięsa i wędlin oraz roślinnych alternatyw wprost od przedstawicieli największych firm mięsnych i roślinnych, ekspertów, analityków i specjalistów. To unikalny projekt łączący dostawców usług i rozwiązań dla producentów mięsa, wędlin, wyrobów roślinnych oraz dla handlu, producentów, przetwórców, dystrybutorów i eksporterów mięsa, wędlin i produktów roślinnych oraz menedżerów zarządzających i kupców decydujących o zakupach do sieci handlowych.

Trwa rejestracja do udziału w wydarzeniu. Zapraszamy do zapisów!

>>> ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES <<<


Więcej informacji: www.kongresmiesny.pl

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.