Realizujemy program „Zawody branży mięsnej”

06.06.2018

 

 

 

„Zawody branży mięsnej” to operacja realizowana przez Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP.

W ramach działania zrealizowane będzie 6 filmów promujących następujące zawody: hodowca, ubojnik gospodarczy, pakowacz, kierowca, sprzedawca ze znajomością mięsa, technolog. Filmy będą trwały od 2 do 3 minut. Pojawią się one w internecie na serwisie youtube i za sprawą agencji reklamowej trafią one do założonej z góry przez SRW RP grupy docelowej 62 tysiące obejrzeń- 1100 000 wyświetleń.

Oprócz aktywizacji osób bezrobotnych będzie upowszechniana wiedza w zakresie:

- tworzenia krótkich łańcuchów dostaw,

- systemów jakości żywności,

- optymalizacji wykorzystywania przez mieszkańców obszarów wiejskich zasobów środowiska naturalnego,

- dotyczącym zachowania różnorodności genetycznej roślin lub zwierząt,

Dodatkowo projekt ma na celu wspieranie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich przez podnoszenie poziomu wiedzy i umiejętności w obszarze małego przetwórstwa lokalnego oraz promocję jakości życia na wsi i promocję wsi jako miejsca do życia i rozwoju zawodowego.

Operacja "Zawody branży mięsnej" jest realizowana w ramach planu działania KSOW na lata 2014-2020 przez Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP w terminie 01.06-01.10.2018 r.

Szczegółowe informacje dotyczące KSOW oraz możliwości zarejestrowania się jako Partner KSOW znaleźć można na portalu internetowym www.ksow.pl 

                                        

                                

 

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.