SÜFFA - Specjalistyczne Targi Branży Mięsnej

14.07.2023

W ramach współpracy naszego Stowarzyszenia z Targami Stuttgarckich, chcielibyśmy zaprosić Państwa do odwiedzenia kolejnej edycji Specjalistycznych Targów Branży Mięsnej SÜFFA, które w dniach 21-23 października 2023 r. odbędą się w Stuttgarcie oraz do udziału w organizowanych podczas targów konkursach.

Targi SÜFFA to najważniejsze targi branży mięsnej w krajach niemieckojęzycznych prezentujące produkty i rozwiązania w obszarze produkcji, przetwórstwa mięsa, sprzedaży i wyposażenia sklepów mięsnych.

Aktualna lista wystawców znajduje się na stronie https://www.messe-stuttgart.de/sueffa/en/visitors/exhibitor-index#/.

Targi SÜFFA to jednak nie tylko prezentacja oferty wystawców, ale również miejsce spotkań, nawiązywania kontaktów, wymiany wiedzy, pomysłów na rozwój firmy, doświadczeń oraz dialogu specjalistów z branży. Dlatego nieodłącznym elementem imprezy stały się konferencje, seminaria, warsztaty oraz szereg konkursów, do udziału w których szczególnie zachęcamy (szczegóły poniżej).

Zakres tematyczny targów:

  • technologia produkcji i przetwórstwa – maszyny, urządzenia, wyposażenie produkcyjne, maszyny rzeźnickie i do uboju, maszyny do przetwarzania, systemy pakowania itp.
  • surowce i półprodukty – a także dodatki, środki pomocnicze, jelita i osłonki, przyprawy, esencje i aromaty
  • wyposażenie sklepów mięsnych oraz gastronomii – urządzenia i wyposażenie do prezentacji i sprzedaży towarów mięsnych w sklepach, punktach gastronomicznych, urządzenia chłodnicze, wentylacyjne i klimatyzacyjne, oświetlenie itp.
  • wsparcie sprzedaży – odzież robocza, opakowania, reklama i promocja sprzedaży
  • usługi i informacje – oprogramowanie komputerowe dla branży, catering i organizacja przyjęć, prasa i wydawnictwa, dokształcanie, szkoły branżowe, związki i organizacje branżowe

Bezpłatne wejściówki dla członków Stowarzyszenia

Dla firm zrzeszonych w naszym Stowarzyszeniu organizatorzy przygotowali bezpłatne wejściówki na targi. Aby otrzymać bezpłatny kod, który upoważnia do wydrukowania lub zapisania w telefonie bezpłatnej wejściówki, prosimy o kontakt z Przedstawicielstwem Targów Stuttgarckich w Polsce, Tel. 22 620 71 98 lub e-mail: karas@eurotargi.com.

Konkursy dla rzeźników i firm wędliniarskich podczas targów SÜFFA

Sprawdź siebie i swój warsztat! Weź udział w jednym lub kilku konkursach organizowanych podczas targów SÜFFA i zademonstruj swoje umiejętności. Pochwal się uzyskanym certyfikatem i wykorzystaj go do prowadzenia działań sprzedażowych i marketingowych!

Konkursy z terminem zgłoszeń do 31.08.2023

XXIV Międzynarodowy Konkurs Kiełbasy Gotowanej

XIV Stuttgarcki Konkurs Kiełbasy Szynkowej

XXI Międzynarodowy Konkurs Pasztetów i Rolad

IX Międzynarodowy Konkurs Kiełbasy Gotowanej

XVIII Międzynarodowy Konkurs Kiełbasy Surowej

XVIII Międzynarodowy Konkurs Szynki Surowej

XV Międzynarodowy Konkurs Wędlin Gotowanych

VII Konkurs SÜFFA na Szwabskie Ravioli (Maultaschen)

Konkursy z terminem zgłoszeń do 6.10.2023

II Międzynarodowy Konkurs Szynki Surowej z Dziczyzny

II Międzynarodowy Konkurs Kiełbasy Surowej z Dziczyzny

I Międzynarodowy Konkurs Produktów Całkowicie Konserwowanych

Szczegółowe informacje na temat każdego z konkursów wraz z warunkami udziału dostępne są na stronie: https://www.messe-stuttgart.de/sueffa/en/visitors/sueffa-specials/sueffa-competitions

Jury składać się będzie z mistrzów wędliniarskich i ekspertów ds. sprzedaży, naukowców i przedstawicieli konsumentów. Po zakończeniu konkursów uczestnicy będą mieli dostęp do formularzy oceny wszystkich zgłoszonych prac konkursowych wraz z wszelkimi komentarzami sędziów.

Nagrodzone produkty otrzymają w nagrodę certyfikat oraz czarny szyld do umieszczenia na ladzie wędliniarskiej wraz z naklejkami (złota, srebrna lub brązowa) w zależności od zajętego miejsca. Niezależnie od wyniku, każda firma biorąca udział w konkursach weźmie udział w losowaniu wycieczki do Paryża dla 2 osób (w tym przejazd tam iz powrotem, 2 noclegi oraz wizyta na Rynku Hurtowym Rungis).

Wyniki wszystkich konkursów będą prezentowane podczas targów oraz w Internecie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów!

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.