Targi Polagra 2021

08.09.2021

Targi POLAGRA | zapraszają do bezpłatnego udziału

Od lat Targi POLAGRA integrują branżę spożywczo-gastronomiczną. Nie inaczej będzie w tym roku. W październiku wydarzenie powraca w nowej formule.

W imieniu organizatorów, czyli Grupy MTP, zapraszamy do bezpłatnego udziału w tegorocznej edycji Targów POLAGRA, która odbędzie się w dniach 4-6 października 2021 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Aby otrzymać wejściówkę upoważniającą do zwiedzania ekspozycji i uczestnictwa w (otwartych dla publiczności) wydarzeniach towarzyszących lub możliwość uczestnictwa w targach online, wystarczy darmowa rejestracja. Link do niej przesyłamy poniżej:

<< Rejestracja dla przedstawicieli branży >>

 

Przy rejestracji prosimy podać hasło: POLAGRA21

Trzy filary Targów POLAGRA

W 2021 Targi POLAGRA i towarzysząca im ekspozycja zostały oparte o salony FOOD (preferencje żywieniowe i dietetyczne konsumentów), FOODTECH (technologie do produkcji żywności) i HORECA (rozwiązania dla gastronomii).

<< Katalog wystawców >>

 

Na zwiedzających czekają też liczne wydarzenia, m.in. Kongres POLAGRA EXPORT MEETING, Konferencja Sektora Mięsnego, warsztaty kulinarne Master Class Show, Ogólnopolski konkurs dla Piekarzy Master Baker i Forum Piekarskie Zdrowe Pieczywo, konferencja Hotel Investors Meeting.

Szczegółowy program Targów POLAGRA znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

<< Program wydarzeń >>

Zapraszamy na targi POLAGRA do Poznania! 4-6 października 2021

 

Opiekun zwiedzających:

Paulina Nowakowska, tel. 539 350 021, email: paulina.nowakowska@grupamtp.pl

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.