Z wizytą w PPHU OSŁONKA

20.03.2023
Członkowie Zarządu i Rady Krajowej SRW RP wychodzą z założenia, że jednym z podstawowych ich zadań jest stały kontakt z członkami Stowarzyszenia. Po wizycie na Śląsku, gdzie omawiano między innymi możliwości promowania krupnioków, spotkania odbyły się Wielkopolsce. W planach są odwiedziny w kolejnych regionach.
W Ogólnopolskim Cechu Rzeźników, Wędliniarzy i Kucharzy Tomasz Parzybut, prezes SRW RP, rozmawiał z członkami zarządu tej organizacji. Odwiedził także ZPM Dworecki w Golejewie. Skorzystał również z zaproszenia Stefana Jerzego Pielecha, współwłaściciela firmy Osłonka w Święciechowej koło Leszna.
Przez trzydzieści lat działalności - przedsiębiorstwo Osłonka powstało w 1993 roku - firma imponująco się rozwinęła, dysponując sklepem, działem marszczenia osłonek oraz potężnym magazynem z bogatym asortymentem produktów niezbędnych w przetwórstwie mięsa.
Stefan i Mariusz Pielechowie - Osłonka to firma rodzinna -  zajmują się zaopatrzeniem przemysłu mięsnego w dodatki do produkcji szynek, kiełbas i innych wyrobów. Duże doświadczenie i bogaty asortyment sprawiają, że wśród kontrahentów są przedsiębiorstwa z całej Polski.
- Jesteśmy dumni z miana przodującego sprzedawcy akcesoriów do produkcji wędlin - podkreślają Pielechowie. -  Tę pozycję zawdzięczamy kilku czynnikom: wysokiej kulturze przedsiębiorczości naszej kadry, zaopatrzeniu w towary od sprawdzonych kontrahentów i znajomości nowych technologii pojawiających się w naszej branży. Nasi pracownicy systematycznie biorą udział w szkoleniach, dbamy też o to, by stale unowocześniać park maszynowy.
Trzeba koniecznie dodać, że członkowie Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP mogą liczyć w PHU Osłonka na solidny rabat. Część zysków ze sprzedaży produktów, właśnie dla kolegów z SRW, Pielechowie przekazują na rzecz tej organizacji. Być kontrahentem ich firmy to potrójny zysk - tańsze zakupy i szybka dostawa, ale także zasilanie konta SRW RP.
 
BS
Fot. Bożena Skarżyńska

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.