Żegnamy Andrzeja Frąckowiaka

12.12.2018

 
 
Żegnamy Andrzeja Frąckowiaka
 
Z głębokim żalem informujemy, że 10 grudnia 2018 r., po ciężkiej chorobie zmarł nasz przyjaciel - Andrzej Frąckowiak, wieloletni delegat Wielkopolskiej Izby Rolniczej do Krajowej Rady Izb Rolniczych , Przewodniczący Komisji Budżetowej KRIR, Przewodniczący Rady Powiatu w Szamotułach, jeden z twórców i Przewodniczący Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego.
 
To właśnie z prac w tym Funduszu znaliśmy Andrzeja, docenialiśmy jego ogromny wkład i w promocję, i w rozwój polskich hodowli trzody chlewnej. Będzie nam brakowało jego pomysłów, aktywności i wsparcia, licznych wspólnych działań na rzecz integracji branży mięsa czerwonego.
 
Ś.P. Andrzeja Frąckowiaka pożegnamy w piątek 14 grudnia o godz. 13.00 w kościele parafialnym p.w. św. Apostoła Piotra i Pawła 
w Obrzycku (ul. Kościelna 10).
 
Prezes Zarządu
Janusz Rodziewicz
i Rada Krajowa SRW RP

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.