ISHIDA

ISHIDA

Firma Ishida, założona w Kyoto w Japonii w 1893 roku, jest obecnie globalnym koncernem.

Szczycimy się tym, że działamy pod dyktando naszych klientów, zgodnie z naszą wyjątkową filozofią potrójnej harmonii - dobro naszych klientów, dobro społeczeństwa i dobro naszej firmy.

Oferujemy pełny zakres urządzeń do naważania, kontroli rentgenowskiej, ważenia kontrolnego, uszczelniania tacek, pakowania i wykrywania nieszczelności wraz z oprogramowaniem wspierającym do zastosowań zarówno spożywczych jak i niespożywczych, takim jak sprzęt komputerowy i tablety. Niezależnie od tego, czy jest to pojedyncza maszyna, czy w pełni zintegrowane rozwiązanie liniowe, nasza technologia jest dostosowana do Twojej branży oraz charakterystyki Twoich produktów. Ponadto, tworzona jest przez doświadczonych inżynierów, którzy rozumieją wyzwania z jakimi się mierzysz. 

Chorzowska 108
40-121 Katowice
infopl@ishidaeurope.com 

https://www.ishidaeurope.com/pl

Dane Adresowe

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Miodowa 14
00-246 Warszawa
+48 22 6350184
507-130-369
biuro@srw.org.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.